Dedikuar ofrimit të zgjidhjeve të paketimit nga fundi në fund
SHUMË MBROJTËSE: SHTRESAT E FILMIT TË BARIERËS TË LARTË
FURNIZUES PROFESIONAL I QASTEVE RICIKALE
X

Klasifikimi i produktit

 • Qese në këmbë
 • Qese gusset
 • Tre qese me vulë anësore
 • Qese e riciklueshme
 • Çanta në formë të personalizuar
 • Film Roll
 • Qese rezistente ndaj femijeve
Qese me zinxhir në këmbë me qese të paketimit të ushqimit me dritare të pastër

Qese me zinxhir në këmbë me qese të paketimit të ushqimit me dritare të pastër

600 g qese ushqimore qese paketimi plastike

600 g qese ushqimore qese paketimi plastike

Qese e paketimit të ushqimit për kafshë me dritare të pastër

Qese e paketimit të ushqimit për kafshë me dritare të pastër

Qese e paketimit të ushqimit për kafshë për ushqim për qen me dritare të pastër

Qese e paketimit të ushqimit për kafshë për ushqim për qen me dritare të pastër

Qese me fletë alumini me fund të sheshtë për paketim çokollate

Qese me fletë alumini me fund të sheshtë për paketim çokollate

Qese çaji me çokollatë paketim me fund të sheshtë

Qese çaji me çokollatë paketim me fund të sheshtë

Çanta ushqimore për kafshët shtëpiake me kapacitet të madh për paketimin e qenve

Çanta ushqimore për kafshët shtëpiake me kapacitet të madh për paketimin e qenve

Qese paketimi kokrra kafeje 250 g

Qese paketimi kokrra kafeje 250 g

Paketim qese plastike me dritare të pastër dhe vrimë të varur

Paketim qese plastike me dritare të pastër dhe vrimë të varur

Qese paketimi plastike transparente e thartë me viçi me dritare

Qese paketimi plastike transparente e thartë me viçi me dritare

Qese plastike të qarta për paketimin e ushqimit me dritare

Qese plastike të qarta për paketimin e ushqimit me dritare

Qese me zinxhir të rimbyllshëm për paketimin e erëzave me vrimë të varur

Qese me zinxhir të rimbyllshëm për paketimin e erëzave me vrimë të varur

Qese me zinxhir të riciklueshëm për paketimin e frutave

Qese me zinxhir të riciklueshëm për paketimin e frutave

Çanta riciklimi të ripërdorshme për paketimin e personalizuar të ushqimit

Çanta riciklimi të ripërdorshme për paketimin e personalizuar të ushqimit

Qese me zinxhir të riciklueshëm për paketimin e frutave

Qese me zinxhir të riciklueshëm për paketimin e frutave

Qese plastike e paketimit të ushqimit të ricikluar me zinxhir

Qese plastike e paketimit të ushqimit të ricikluar me zinxhir

Qese paketimi me përzierje çokollate për dhuratat e Krishtlindjeve të personalizuara

Qese paketimi me përzierje çokollate për dhuratat e Krishtlindjeve të personalizuara

Qese plastike me porosi që paketojnë qese çokollate në formë

Qese plastike me porosi që paketojnë qese çokollate në formë

Film rrotullues për paketimin e biskotave me qese plastike të printuara të personalizuara

Film rrotullues për paketimin e biskotave me qese plastike të printuara të personalizuara

Paketim i personalizuar i biskotave me sheqer në film role

Paketim i personalizuar i biskotave me sheqer në film role

Paketim i personalizuar i filmit me rrotulla qese të vogla plastike

Paketim i personalizuar i filmit me rrotulla qese të vogla plastike

Paketim i personalizuar i filmit në rrotull Qese biskotash të mbështjella të vetme

Paketim i personalizuar i filmit në rrotull Qese biskotash të mbështjella të vetme

Çanta rezistente ndaj fëmijëve çanta të rimbyllshme për paketim

Çanta rezistente ndaj fëmijëve çanta të rimbyllshme për paketim

Çanta rezistente ndaj fëmijëve, të rikthyeshme kundër erës

Çanta rezistente ndaj fëmijëve, të rikthyeshme kundër erës

Qese plastike rezistente ndaj fëmijëve për paketim

Qese plastike rezistente ndaj fëmijëve për paketim

Çanta të paketimit të ushqimit me zinxhir rezistent ndaj fëmijëve

Çanta të paketimit të ushqimit me zinxhir rezistent ndaj fëmijëve

rreth_ne

Rreth

Paketimi Huihua

Rreth Nesh

Guangdong Huihua Packaging Co., Ltd.

Guangdong Huihua Packaging Co, Ltd themeluar në vitin 1993, e cila ndodhet në qytetin Jieyang, provincën Guangdong.Guangzhou Huihua paketimit Co, Ltd themeluar në 2003. Ajo bëhet baza jonë e dytë e prodhimit.Fabrika e Guangzhou dhe fabrika Jieyang u bashkuan për t'u bërë Paketimi Guangdong Huihua në 2019. Brenda 30 viteve, kompania është rritur nga një fabrikë e vogël në një kompani moderne me një ekip profesional dizajni, pajisje printimi të klasit të parë, printim pas, prodhim dhe shërbim.

Shiko më shumë
 • Kompania u themelua

 • Duke mbuluar një sipërfaqe prej
  mbi 30 mijë metra katrorë

 • +

  Një kapacitet prodhimi vjetor prej
  më shumë se 10,000 tonë

 • +

  Më shumë se 400 punonjës
  dhe një ekip profesional dizajni

 • +

  Linjat e prodhimit

Fabrika jonë

Vizatimi i fabrikës (1)
Vizatimi i fabrikës (2)
Vizatimi i fabrikës (3)
Vizatimi i fabrikës (4)
Vizatimi i fabrikës (5)
Vizatim i fabrikës (6)
Vizatimi i fabrikës (7)
Vizatimi i fabrikës (8)
Vizatimi i fabrikës (9)

SHITES HOT

/

Qese Gusset G-002

Çanta Gusset gjithashtu i quajnë çanta me fund të sheshtë. Zakonisht ka pesë pllaka printimi, ka para, mbrapa, majtas, djathtas dhe poshtë.Pjesa e poshtme është shumë e sheshtë dhe pa asnjë izolim termik, teksti ose modeli shfaqet pa probleme;Kështu që prodhuesi ose projektuesi i produktit të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme për të luajtur dhe përshkruar produktin.

Shiko më shumë

Qese në këmbë S-001

Çanta në këmbë është një formë e re paketimi, e cila ka avantazhe në shumë aspekte si përmirësimi i klasës së produktit, forcimi i efektit vizual të rafteve, transportueshmëria, lehtësia e përdorimit, ruajtja dhe vulosja.Çanta mbështetëse është prej PET/folie/PET/PE e cila laminohet me 2 shtresa ose 3 shtresa ose material special me porosi për të rritur shtresën mbrojtëse të izolimit të oksigjenit, për të zvogëluar shkallën e depërtimit të oksigjenit, për të zgjatur jetëgjatësinë e produkteve.

Shiko më shumë

Tre qese me vula anesore T-001

Qesja me vulë me tre anë është mënyra më e zakonshme për të bërë një qese, e cila mbyll nga tre anë të sheshta dhe lë një hapje anësore për paketimin e mallrave. Ajo ka ngushtësinë më të mirë ajri dhe qesja me vakum duhet të bëhet për qese mbyllëse me tre anë. E zakonshme materiale për çantën e vulës me tre anë, duke përfshirë PET, CPE, CPP, OPP, PA, AL, KPET etj.

Shiko më shumë

Qese Recycalbe R-002

Ne kemi prezantuar qeset e riciklueshme që nga viti 2018. Çantat e riciklueshme janë një paketim miqësor ndaj mjedisit.Ato janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë, të cilat janë rezistente ndaj ujit, të qëndrueshme, rezistente ndaj konsumit dhe mbrojnë në mënyrë efektive sendet nga lagështia, insektet, pluhuri dhe ndotje të tjera. Ka karakteristikat e kursimit të burimeve, kursimit të hapësirës dhe lehtësisë për t'u mbajtur.

Shiko më shumë

Çanta në formë të personalizuar CS-002

Çanta në formë është një lloj qese plastike fleksibël paketimi.Mund të aplikohet për të gjitha materialet e paketimit fleksibël. Thi idenë tradicionale të bërjes së çantës katrore. Buza e lakuar në vend të skajit të drejtë, pasqyron një stil të ndryshëm dizajni, me të thjeshtë, të ri, të qartë, të theksuar markën, të lehtë për t'u identifikuar dhe avantazhe të tjera.

Shiko më shumë

Film Roll RF 001

Filmi me rrotull është zgjedhja e parë për paketimet e vogla që përdoren në makinat e paketimit automatik. Të tilla si qese biskotash, qese çokollate, qese karamele, qese kafeje, qese çaji, mbulesë mbyllëse për filxhanë etj. Ka film rrotullues filmi PVC të tkurrur, OPP film rrotull, film rrotull PE, film rrotull PET. Prodhuesit e paketimit duhet të kryejnë operacione printimi dhe transporti.

Shiko më shumë

Qese rezistente ndaj femijeve CR 001

Çanta e rezistencës së fëmijëve është një çantë speciale për mbrojtjen e kasafortës së fëmijëve.Kyçja me zinxhir në pjesën e sipërme të çantës mund të arrijë një funksion mbylljeje për të zgjatur jetëgjatësinë e produktit dhe për të shmangur kontaminimin.Çanta rezistente ndaj fëmijëve përdoren gjerësisht në paketimin e ushqimit dhe ilaçeve, të cilat përfshijnë çanta ushqimore për kafshë, qese kafeje, çanta çaji, thasë çokollate, karamele, qese frutash të thata, çanta ushqimesh, qese me erëza, qese biskotash, qese buke, qese kanabisi, qese droge e kështu me radhë.

Shiko më shumë
Qese gusset
12-1-fococlipping-standard1
Spices-Packaging-Risealable-Zip-Bag-With-Hanging-hole
Recycalbe-Bag-R-002
Çanta në formë të personalizuar-CS-002
Film Roll RF 001
Qese rezistente ndaj fëmijëve-CR-001

aplikacion

Qese letre Kraft

Qese letre Kraft

Qese letre me material të biodegradueshëm me dritare që hapet lehtë me zinxhir dhe prerje.

Qese me çokollatë me fund të sheshtë

Qese me çokollatë me fund të sheshtë

Vrima e dorëzimit me ngjyra të ndezura UV në trajtim sipërfaqësor Rimbyllshëm me zinxhir tërheqës për të hapur.

Çanta ushqimore për kafshët shtëpiake

Çanta ushqimore për kafshët shtëpiake

Çanta plastike me pengesë të lartë me printim të gjallë Çanta me fund të sheshtë, rezistente ndaj lagështirës për kapacitet të madh.

Qese me kokrra kafeje

Qese me kokrra kafeje

Dizajni i personalizuar Valvula për çlirimin e ajrit të materialit miqësor ndaj mjedisit brenda paketimit profesional për kokrra kafeje.

Qese plastike e riciklueshme

Qese plastike e riciklueshme

Furnizuesi i parë i Produkteve të Gjelbërta Qese rezistente ndaj rrjedhjeve Paketim i ri i zhvilluar.